Motoricus Spółka Akcyjna
Motoricus nasze marki

Aaltonen Team Sp. z o.o.

  
Aaltonen Team powstał w 2016 roku w wyniku połączenia wchodzącej w skład Grupy Motoricus S.A. spółki Aaltonen Sp. z o.o. oraz KAZ Dystrybucja Sp. z o.o. . Firma prowadzi działalność na rynku B2B specjalizując się w obsłudze logistycznej i dystrybucyjnej importerów samochodów oraz ich sieci dealerskich.

W ramach realizacji działań operacyjnych spółka korzysta z unikalnego know-how obu założycielskich partnerów. Aaltonen od 2008 roku z powodzeniem współpracuje z największymi markami motoryzacyjnymi, natomiast KAZ Dystrybucja to 25 lat doświadczenia w dystrybucji olejów oraz płynów eksploatacyjnych, czego dowodem jest silna pozycja rynkowa w północnych obszarach Polski. 

Zakres działalności
Firma dostarcza oleje silnikowe, płyny eksploatacyjne, opony, felgi oraz kompletne koła zarówno do salonów samochodowych, warsztatów, sklepów motoryzacyjnych, jak i do dużych sieci dealerskich oraz importerów.

Zalety współpracy z Aaltonen:
- niezależna spółka – atrakcyjne oferty z najciekawszymi pozycjami programu produkcyjnego poszczególnych producentów
- szerokie portfolio oferowanych produktów
- długoletnie doświadczenie umożliwiające każdorazowe efektywne oraz elastyczne dostosowanie się do indywidualnych wymagań stawianych przez Klientów
- własny magazyn, sprawnie zorganizowana logistyka oraz atrakcyjne umowy z firmami kurierskimi - gwarancja realizacji zamówienia w ciągu 24h na terenie kraju
- szybka decyzyjność – szerokie możliwości działania
- rozbudowany system informatyczny umożliwiający bezstresową współpracę w zakresie podglądu stanów magazynowych, zamówień oraz innych parametrów finansowo-księgowych.
 Przejdź do strony www.AaltonenTeam.pl