Motoricus Spółka Akcyjna
Motoricus nasze marki

HBZ Sp. z o.o.

logo hbzHBZ Sp. z o.o. jest agencją ineteraktywną działającą na rynku od 1996 roku i świadcząca usługi w zakresie Internetu, E-commerce’u, E-marketingu, E-PR’u, kreacji, multimediów i nowoczesnej reklamy w Sieci. Firma świadczy również szeroki zakres usług związanych z obsługą techniczną i zaopatrzeniem firm w sprzęt komputerowy.

Projektowanie komunikacji interaktywnej to nasza specjalność. Stawiamy na intuicję, ergonomię i przekaz wizualny. Łączymy wiedzę marketingową z technologią i kreacją. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Wiemy jakie mają Państwo oczekiwania od swojego serwisu www, wiemy czego oczekują Państwa użytkownicy i Klienci, wiemy wreszcie jaką wykonać kreację i aplikacje. Wystarczy, że zaufają Państwo naszej wiedzy i doświadczeniu.

W 2003 roku firma HBZ utworzyła Agencję Interaktywną easy.web, będącą integralną częścią Spółki, która ma za zadanie zintegrowanie procesów zachodzących przy tworzeniu i zarządzaniu serwisami, stronami WWW i sklepami internetowymi. Agencja internetowa easy.web prezentuje marketingowe metodologie w zarządzaniu projektami i markami w sieci.

Agencja Interaktywna easy.web jest marką i częścią firmy HBZ Sp. z o.o.


 Przejdź do strony www.hbz.pl